Główna » Konkursy satyryczne 2018, WSZYSTKIE WPISY

VII BIELSKI KONKURS SATYRYCZNY “WRZUĆ NA LUZ” – DOGRYWKA

Autor: admin dnia 13 Maj 2018 Brak komentarzy

RYSUJESZ? FOTOGRAFUJESZ? MASZ POCZUCIE HUMORU, ODROBINĘ SAMOZAPARCIA I CHĘĆ ZDOBYCIA…

a. nagrody,
b. sławy,
c. jeszcze czegoś innego?

… DZIAŁAJ! – wiadomość dla tych, którzy są w stanie przynieść swoje prace do Włókniarza samodzielnie – czyli przede wszystkim dla mieszkańców B-B i okolic oraz dla miłośników przesyłek priorytetowych

Lech Kotwicz

11 maja o 23:43

WYLUZOWANE WIADOMOŚCI  :-D

Dzień dobry wieczór. To jest koperta. Koperta jest żółta. Proszę nie mylić z żółtymi papierami. W tym roku – na siedem edycji Konkursu Satyrycznego WRZUĆ NA LUZ – po raz trzeci mamy zgłoszenie z Australii (!) Uwaga! Jest też jedno z czeskiej Karviny i co najmniej jedno ze Złotych Łanów.

Konkurs ma zasięg, jak widać na załączonym obrazku, Bielski z nazwy, ogólnopolski z uśrednienia, wszechświatowy z realności (połączeń netowych, a to wiodących portali satyrycznych, strony www.mdk.beskidy.pl, stron o fajnych konkursach, fejsa fun pejczowego i mego kuratorskiego).

Niniejszym tegoroczny nabór w kat. tekstu został definitywnie zakończony, gdyż ponieważ albowiem juror zaopatrzony w zestawy tekstowe wczoraj udał się był do swej samotnej samotni w celach organoleptycznego oddania się lekturze (dla przypomnienia – była to kategoria opatrzona godłami, a małe kopertki deszyfrujące są teraz zdeponowane w sejfie, którym ja zarządzam, a otworzę dopiero po literackiej rzezi niewiniątek i wydaniu werdyktu przez jurora sięgającego gwiazd – bo urodzonego w międzynarodowy dzień kosmonauty – jest to tzw. fakty autentyczny, ale musicie uwierzyć mi na słowo, że juror przyszedł na świat pod szczęśliwą gwiazdą).

I TERAZ NAJWAŻNIEJSZE! MACIE OCHOTĘ NA “DOGRYWKĘ”?  ;-)

Regulamin dopuszcza możliwość wzięcia udziału we wszystkich trzech kategoriach konkursowych – obok literackiej, także w kategorii rysunkowej oraz foto – a ponieważ komisje ds. rysunków i fotograficzna zbiorą się dopiero za kilka dni, istnieje możliwość wysłania jeszcze na adres Dom Kultury Włókniarzy (patrz: adres na kopercie) swoich zgłoszeń w kategorii rysunkowej i foto.

Rysunkowa: do trzech rysunków, format A4/A3, opisane z tyłu namiary (czyli bez godła a od razu, bo wiele kresek słynnych autorów rozpoznajemy od strzału!), tematyka dowolna.

Foto: podobnie jak rysunkowa, tylko stykną też mniejsze rozmiary, byle zupełnie nie za małe.

CZEKAMY! MOŻLIWOŚĆ ZGŁOSZEŃ AMATORÓW DOBREJ ROZRYWKI ORAZ ZAWODOWCÓW, KTÓRZY CHCĄ WZIĄĆ JESZCZE UDZIAŁ – DO NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU 18 MAJA DO GODZINY 13.33 I ANI MINUTKI DŁUŻEJ  :-D

Tegoroczne Nagrody:

GRAND PRIX – 2018 ZŁOTYCH (dla najlepszej pracy ponad kategoriami) 

Pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach, jako że siódma edycja – 700 ZŁOTYCH (i to nie Łanów!)

Oczywiście styl nieco amerykański, czyli zwycięzcy biorą sporo, pozostali nagrody rzeczowe i nagródki, m.in. fajne książki, zestawy plastyczne, gadżety, wejściówki do kina (Obiecuję, że biletu na seans do kina w Bielsku-Białej nie otrzyma potencjalny laureat z Bielska Podlaskiego, ani laureatka z Białegostoku).

Jakieś pytania? Postaram się odpowiedzieć w komentarzach, albo zapraszam na priv.

Łyk-end jest Wasz – a potem… szybka poczta na początku tygodnia  :-D

Pozdrawiam z uśmiechem!

To mówiłem ja. Kurator.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.