Główna » Portal Satyryczny Migielicz.pl

Portal Satyryczny Migielicz.pl

Portal Satyryczny Migielicz.pl, to najlepszy polski portal satyryczny. Poświęcony jest tematyce satyry współczesnej. Prezentowane są na nim dokonania największych polskich satyryków , ich osiągnięcia , sukcesy, wybrane utwory. Na bieżąco podawane są informacje o aktualnych konkursach satyrycznych oraz rozstrzygnięcia tych konkursów. Główną uwagę poświęcamy tematyce fraszki polskiej, limerykom, wierszom satyrycznym, aforyzmom, rysunkom satyrycznym.

Na Portalu Migielicz.pl publikują najlepsi polscy satyrycy, rysownicy. Jedynie u nas, niemal codziennie można przeczytać i oglądnąć znakomite ich prace – wiersze, fraszki, limeryki, artykuły, rysunki itp.

Współpracują z nami najlepsi satyrycy - zwycięzcy kilkuset ogólnopolskich i zagranicznych konkursów satyrycznych oraz literackich, laureaci kilku tysięcy konkursów!

Tropimy nieustannie absurdalne absurdy, które codziennie tworzone są przez niestrudzonych twórców prawa i przepisów w Naszym kraju, Unii Europejskiej i na całym świecie.

Specjalnie dla Państwa opublikowaliśmy już kilka tysięcy artykułów oraz na bieżąco tworzymy następne, które każdy rozumny, inteligentny i obdarzony  poczuciem humoru czytelnik, czyli każdy z Was, który zawitał na ten portal, powinien przeczytać oraz czytać codziennie dla poprawy nastroju.

Drogi Czytelniku

nie znajdziesz u  nas niestety:

- pornografii,
- nagości,
- tekstów ośmieszających wrodzonych wad, różnych narodów, religii itp.,
- wulgaryzmów,

za co, wszystkich rozczarowanych tym faktem, serdecznie przepraszamy.

Jeśli trafiłeś na Portal Migielicz.pl jesteś Wielkim Szczęściarzem. Jeśli chcesz, żeby Twoje szczęście było jeszcze większe i trwalsze, powinieneś swoją radością niezwłocznie podzielić się ze swoimi Najbliższymi i Znajomymi.
Jesteśmy pewni, że kto chociaż raz odwiedził Nasz portal, będzie wracał tu stale.

Przy spełnieniu powyższych wymogów, dajemy Państwu Wieczystą Gwarancję  na posiadanie świetnego humoru i odmianę swojego losu na lepsze.

Redakcja

Portalu Migielicz.pl