Główna » Konkursy satyryczne 2018, WSZYSTKIE WPISY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA ALBUM KOMIKSKOWY POŚWIĘCONY JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU

Autor: admin dnia 28 Grudzień 2017 Brak komentarzy

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA ALBUM KOMIKSOWY
POŚWIĘCONY JÓZEFOWI PIŁSUDSKIEMU


Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku ogłasza ogólnopolski konkurs na album komiksowy poświęcony Józefowi Piłsudskiemu organizowany w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie twórcy 48 stronicowego albumu komiksowego poświęconego życiu lub osiągnięciom Józefa Piłsudskiego. Prace konkursowe muszą być inspirowane wybranymi wydarzeniami z życia Marszałka, które zdaniem autora/autorów pracy konkursowej powinny skłaniać do samodzielnego definiowania oraz obrazowania współczesnego polskiego patriotyzmu przy jednoczesnym doszukiwaniu się w nim myśli i czynów Józefa Piłsudskiego.

Nagrodą w konkursie jest 8.000 zł dla najlepszej pracy. W tym 4.000 zł za rysunek i 4.000 zł za scenariusz w ramach jednego zgłoszenia konkursowego. Fundatorem nagrody jest Marszałek Województwa Pomorskiego.

Do konkursu może przystąpić każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat. Prace zgłoszone do konkursu muszą zawierać zarys scenariusza i 4 przykładowe plansze albumu w formacie A4. Zgłoszenia można dokonać przesyłając drogą pocztową lub dostarczając osobiście wydruk w jednym egzemplarzu wraz z wersją elektroniczną na adres:

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Targ Rakowy 5/6
80-806 Gdańsk

z dopiskiem: Komiks Józef Piłsudski.

Dokładny sposób składania prac znajduje się w regulaminie konkursu.

Termin nadsyłania prac upływa 15 stycznia 2018 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 31 stycznia 2018 r.

REGULAMIN KONKURSU NA ALBUM O J PIŁSUDSKIM

OŚWIADCZENIE

Dołączenie do zgłoszenia podpisanego Oświadczenia i akceptacja regulaminu są warunkami uczestnictwa w konkursie.

Pytania w sprawie konkursu można kierować do Działu Promocji Literatury WiMBP w Gdańsku, tel. (58) 301-07-22, e-mail: promocja@wbpg.org.pl.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Zostaw odpowiedź:

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


siedem − = 5