Główna » Konkursy satyryczne 2012, WSZYSTKIE WPISY

KONKURS pn “MOWA JEST SREBREM”

Autor: admin dnia 18 Sierpień 2012 Brak komentarzy

Organizatorem Konkursu pod nazwą „Mowa jest srebrem”  jest PHD Media Direction sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18T, 02-676 Warszawa.


Konkurs trwa w dniach od 01.08.2012r. od godziny 12:00:00 do 28.08.2012 r. do godz. 23.59:59 i organizowany jest w jednej edycji.

Konkurs polega na stworzeniu autorskiego hasła (zwanego dalej „hasłem konkursowym”) z gotowych wyrazów dostępnych na stronie internetowej www.wygrajsrebro.pl/konkurs i http://apps.facebook.com/wygrajsrebro, poprawnym wypełnieniu formularza konkursowego umieszczonego na stronie internetowej www oraz prawidłowym zarejestrowaniu tego formularza.

Użytkownik ma możliwość dodania jednego własnego słowa.

W ramach Konkursu, Uczestnik może przesłać dowolną ilość zgłoszeń.

W Konkursie zostaną wyłonieni zwycięzcy dnia, którzy otrzymają Nagrodę Dnia. Nagroda Dnia będzie przyznawana od poniedziałku do soboty trzem osobom dziennie. Każda z nagrodzonych osób otrzyma 1 sztabkę o wadze 100g o wartości 483,62 zł brutto.

W Konkursie zostaną wyłonieni zwycięzcy tygodnia, którzy otrzymają Nagrodę Główną. Nagroda Główna będzie przyznawana w niedzielę jednej osobie. Każda nagrodzona osoba otrzyma 1 sztabkę o wadze 1 kg o wartości 4 024,10 zł brutto.

Konkurs prowadzony jest w celu promocji produktów Unilever Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Konkurs prowadzony jest na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem aplikacji konkursowej w serwisie społecznościowym Facebook ® dostępnej pod adresem http://apps.facebook.com/wygrajsrebro oraz strony WWW (dalej „Strona Internetowa”).

Strona konkursu

Regulamin konkursu

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.