Główna » WSZYSTKIE WPISY

JUŻ CZAS NA ZGŁOSZENIA

Autor: admin dnia 7 Luty 2024 Brak komentarzy

JUŻ CZAS NA ZGŁOSZENIA DO 41. OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MAŁYCH FORM SATYRYCZNYCH (TURNIEJU ŁGARZY.

Turniej Małych Form Satyrycznych jest coroczną ogólnopolską imprezą, organizowaną w trzech oddzielnych konkursach. 41. Finał TMFS odbędzie się w Bogatyni 20 kwietnia 2024 r. Producentem jest Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni.

Celem Turnieju jest promowanie autorów tekstów satyrycznych i wykonawców estradowych (satyryków), a składa się z trzech oddzielnych konkursów na:

  • autorskie, niepublikowane wcześniej teksty satyryczne,
  • sceniczną prezentację własnych utworów satyrycznych,
  • Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności.

Czekamy na zgłoszenia do konkursów!

KONKURS NA TEKST SATYRYCZNY

Teksty należy nadsyłać drogą elektroniczną (e-mailem) do 24 marca 2024 r. na adres turniej.lgarzy@gmail.com, z dopiskiem w tytule wiadomości „Turniej – tekst”

I nagroda – 3000 zł, tytuł „Księcia Łgarzy” oraz statuetka „Złotego Kosy”!

KONKURS NA SCENICZNĄ PREZENTACJĘ WŁASNYCH UTWORÓW SATYRYCZNYCH

Utwory sceniczne o czasie trwania do 15 minut w formie multimedialnej (link do nagrania lub nagranie wideo w formie załącznika do listu elektronicznego) wraz z „kartą uczestnictwa” należy przesyłać do 24 marca 2024 r. na adres turniej.lgarzy@gmail.com, z dopiskiem w tytule wiadomości „Turniej – zgłoszenie”.

I nagroda – 5000 zł, tytuł „Króla Łgarzy” oraz statuetka „Kozła”!

„Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności” to przegląd najciekawszych zjawisk na scenie kabaretowej i satyrycznej w kraju. Odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. podczas Koncertu Finałowego w Bogatyni. Nagroda – 5000 zł oraz statuetka „Szczupłego Andrzeja” – trafi do wybrańców bogatyńskiej publiczności.

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl.

ZAPRASZAMY

Stowarzyszenie Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Zostaw odpowiedź:

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


6 − = cztery