Główna » Konkursy satyryczne 2012, WSZYSTKIE WPISY

FINAŁY KONKURSU “MYŚLENIE NIEKONTROLOWANE 2012″

Autor: admin dnia 25 Lipiec 2012 Brak komentarzy

Informujemy, że Finały Konkursu “Myślenie Niekontrolowane 2012″ na najbardziej błyskotliwą refleksję inspirowaną współczesnością odbędą się w dniach 27-29 lipca 2012 r. w Tarnogórskim Centrum Kultury.

Podczas Finałów poznają Państwo najlepsze refleksje, posłuchają cenionych gości, obejrzą nagradzane filmy. Laureaci otrzymają liczne i cenne nagrody, wypromowane zostaną najlepsze talenty i zaproponowana zostanie współpraca z kinem OLBRZYM i Tarnogórskim Centrum Kultury!

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wiedział (coś interesującego) miał czas do północy 15 lipca , aby wziąć za klawiaturę, pióro lub kamerkę i podzielić się z organizatorami swoimi spostrzeżeniami o współczesności.

Autorzy najciekawszych materiałów otrzymają nagrody finansowe (Główna Nagroda – 1500 zł!), cenne nagrody rzeczowe od licznych sponsorów, a także laureaci będą promowani poprzez publikację refleksji w mediach patronackich. Zwycięzcy otrzymają  tytuł NAJBARDZIEJ BŁYSKOTLIWEGO MYŚLICIELA 2012 oraz możliwość stałej współpracy z kinem “OLBRZYM” i TARNOGÓRSKIM CENTRUM KULTURY.

Podczas trzydniowych finałów (27-29 lipca 2012) dowiedzą się Państwo, kto wygrał w poszczególnych kategoriach, posłuchają refleksji zaproszonych gości (m.in. JANA HARTMANA i MATEUSZA KLINOWSKIEGO), obejrzą najlepsze filmy dokumentalne w Europie, poznają się przy wybornej kawie z innymi MYŚLICIELAMI z miasta, regionu i kraju.

Dla tych, których zabraknie podczas finałów,  wyniki konkursu zostaną opublikowane w sieci na przełomie lipca i sierpnia 2012, a nagrody rzeczowe lub finansowe dla laureatów poczekają u organizatorów lub zostaną wysłane pocztą.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.