Główna » Konkursy satyryczne 2022, WSZYSTKIE WPISY

39. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MAŁYCH FORM SATYRYCZNYCH BOGATYNIA 2022

Autor: admin dnia 14 Kwiecień 2022 Brak komentarzy

39. FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MAŁYCH FORM SATYRYCZNYCH odbędzie się w dniu 21 maja 2022 r. w BOGATYNI.

KONKURS NA TEKST SATYRYCZNY Teksty należy nadsyłać droga elektroniczna (e-mailem): do dnia: 20 kwietnia 2022 r. na adres: turniej.lgarzy@gmail.com w temacie wiadomości należy napisać: „Turniej – tekst”. I nagroda – 3000 zł, tytuł Księcia Łgarzy oraz statuetka ”Złotego Kosy” !

KONKURS NA SCENICZNĄ PREZENTACJĘ WŁASNYCH UTWORÓW SATYRYCZNYCH Nadsyłanie utworów scenicznych – czas trwania do 15 minut – w formie multimedialnej (link do nagrania, lub nagranie video w formie załącznika do listu elektronicznego) wraz z kartą uczestnictwa należy przesłać do dnia: 20 kwietnia 2022 roku na adres: turniej.lgarzy@gmail.com z dopiskiem w tytule wiadomości „Turniej-zgłoszenie”. I nagroda – 5000 zł, tytuł ”Króla Łgarzy” oraz statuetka Kozła!

„Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności”, to przegląd najciekawszych zjawisk na scenie kabaretowej i satyrycznej w kraju – odbędzie sie w dniu: 21 maja 2022 roku podczas Koncertu Finałowego w Bogatyni. Nagroda – 5000 zł oraz statuetka „Szczupłego Andrzeja” trafi do wybrańców bogatyńskiej publiczności. Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej: www.turniej.com.pl.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Zostaw odpowiedź:

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


sześć + = 8