Główna » Konkursy satyryczne 2020, WSZYSTKIE WPISY

KONKURS “BYTOM W 100 SŁOWACH” II EDYCJA

Autor: admin dnia 30 Czerwiec 2020 Brak komentarzy

Zapraszamy do udziału w Konkursie “BYTOM W 100 SŁOWACH”. Jest to konkurs na małą formę literacka ograniczona do 100 słów.

Ze względu na obecną sytuacje prace konkursowe można przesyłać TYLKO w formie elektronicznej na adres liga.konkurs.bytom@gmail.com lub też tradycyjnie, drogą pocztową na adres: Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. W. Studenckiego, plac Jana III Sobieskiego 3, 41-900 Bytom z dopiskiem na kopercie „Bytom w 100 słowach”.

Celem Konkursu jest pomysł na zmianę wizerunku miasta Bytomia, kojarzonego z biedą, bezrobociem i brakiem perspektyw. Umieszczając opowieści w przestrzeni publicznej (strony internetowe organizatorów, publikacja w Życiu Bytomskim itp.) autorzy będą współtworzyli kulturalne życie Bytomia. Dzięki tym krótkim utworom będzie można również dowiedzieć się, co myślą ludzie o mieście. Jakie mają marzenia, a jakie obawy?

Do konkursu można zgłaszać historie nigdzie wcześniej niepublikowane i nawiązujące, chociażby symbolicznie, do Bytomia lub jego historii. Ich forma literacka jest dowolna. Opowieść nie może przekroczyć 100 słów (nie wliczając tytułu oraz przyimków i spójników). Historia powinna być wysłana przez jej autora. Akceptowane są jedynie opowieści napisane w języku polskim (mile widziane prace napisane w gwarze śląskiej).

Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 5 prac, korzystając z poczty elektronicznej lub tradycyjnej.

Termin zgłaszania prac na konkurs ustalono na 31 lipca 2020 r.

Organizatorami konkursu są: Liga Kobiet Nieobojętnych, Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, Życie Bytomskie.

Więcej informacji jak wysłać prace konkursową oraz niezbędne załączniki znajdą państwo pod tym linkiem:

http://musil.home.pl/kobiety-byt…/bytom-w-100-slowach-2020-r
lub pod nr tel: .: (32) 787 06 01 do 03 wew. 121
lub 692 399 307

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.