Główna » Konkursy satyryczne 2021, WSZYSTKIE WPISY

Konkurs „Piosenka o Krakowie”

Autor: admin dnia 31 Grudzień 2020 Brak komentarzy

Do 31 stycznia 2021 r. przedłużono termin zgłoszeń utworów w konkursie na piosenkę o Krakowie, który organizują Krakowski Teatr Scena STU, Urząd Miasta Krakowa i radio RMF Classic.

Organizatorzy postanowili przedłużyć okres naboru piosenek na konkurs, aby dać możliwość kreatywnego wykorzystania czasu pandemicznych ograniczeń wszystkim, którzy o Konkursie jeszcze nie słyszeli, lub słyszeli, ale z przeróżnych powodów nie zgłosili w nim udziału. Jeśli komuś zabrakło weny lub wiary w siebie to chcemy ich właśnie zmotywować do działania. Przed nami święta i ferie zimowe, które będą zupełnie inne niż dotychczas. Podczas gdy pandemia zamyka nas w domach, my otwórzmy szeroko naszą wyobraźnię i wrażliwość artystyczną. Nie zapadajmy w zimowy sen twórczy, skupmy się na pracy nad tekstem, muzyką i emocjami w naszej piosence. To działa i owocuje wspaniałymi rezultatami – widzimy to już po ilości i jakości zgłoszeń, jakie do tej pory wpłynęły na konkurs – powiedział Krzysztof Pluskota, dyrektor Krakowskiego Teatru Sceny STU.

Przypominamy, że pula nagród w konkursie to aż 30 000 zł. Nadesłane piosenki oceni kapituła konkursu, w której skład wchodzą poetka Ewa Lipska, wokalista Igor „Igo” Walaszek, kompozytor i pianista Konrad Mastyło, satyryk i autor Krzysztof Piasecki, zastępca dyrektora Wydziału Kultury Miasta Krakowa Magdalena Doksa-Tverberg oraz szefowa muzyczna radia RMF Classic Magdalena Wojewoda-Mleczko.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej scenastu.pl.

Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Zostaw odpowiedź:

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


× cztery = 16