Główna » Konkursy satyryczne 2015, WSZYSTKIE WPISY

VIII KONKURS TWÓRCZOŚCI MIŁOSNEJ „JA CIĘ KOCHAM, A TY PISZ!” im. Mariusza Kargula

Autor: admin dnia 3 Styczeń 2015 Brak komentarzy

Wychodząc z optymistycznego założenia, że w każdym z nas drzemie odrobina Casanovy, i w każdej z nas przemyka chociaż cień Julii, Krasnostawski Dom Kultury i Klub Literacki „Strona”, ogłaszają ósmą edycję Konkursu Twórczości Miłosnej „Ja Cię kocham, a Ty pisz!”. Jest to największy Konkurs poezji miłosnej w Polsce, na który rokrocznie wpływa około 1000 prac od ponad 300 autorów zarówno z kraju, jak i zagranicy.
Regulamin Konkursu znajduje się poniżej, a jego uroczyste podsumowanie odbędzie się 13 lutego 2015 r. o godz. 17.00 w Krasnostawskim Domu Kultury.

REGULAMIN

VIII KONKURSU TWÓRCZOŚCI MIŁOSNEJ „JA CIĘ KOCHAM, A TY PISZ!” im. Mariusza Kargula

* Do Konkursu może przystąpić każdy, kto chce w ten sposób dać upust swym szałom miłosnym i porywom twórczym. Nie liczą się wiek, staż, doświadczenie. Prace muszą być jednak oryginalne (niepublikowane nigdzie wcześniej), dyktowane sercem, a nie chęcią zysku. Czekamy na Państwa wiersze (maksymalnie trzy) oraz małe formy prozy poetyckiej (maksymalnie 1,5 strony standardowego wydruku komputerowego, czcionka Times New Roman, 14 punktów).
* Uczestnicy Konkursu mogą zgłaszać swoje prace w ramach tylko jednej formy.
* VIII edycja Konkursu przeprowadzana będzie w dwóch kategoriach wiekowych:
Kategoria I – młodzież do 18 roku życia;
Kategoria II – dorośli.
* Na Konkurs należy nadsyłać utwory wcześniej nie publikowane i nie nagradzane. Powielone w trzech egzemplarzach wydruku komputerowego, opatrzonego godłem, czyli pseudonimem. W oddzielnej kopercie muszą znajdować się dane o Autorze (wiek oraz dane niezbędne do nawiązania kontaktu – numer telefonu, adres e-mail, adres korespondencyjny). W zgłoszeniu prosimy o wyraźne zaznaczenie kategorii.
* Na prace czekamy do 23 stycznia 2015 roku (liczy się data wpływu do KDK)
Pula nagród w tegorocznym Konkursie to 1800 zł.
Prace oceni profesjonalne Jury powołane przez Organizatora. Jury zastrzega sobie prawo podziału nagród według własnego uznania.
Utwory należy przysyłać na adres:
Krasnostawski Dom Kultury
ul. Okrzei 10
22-300 Krasnystaw
(z dopiskiem: „JCKATP!”).
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!


Digg this!Dodaj do del.icio.us!Stumble this!Dodaj do Techorati!Share on Facebook!Seed Newsvine!Reddit!Dodaj do Yahoo!

Komentowanie wyłączone.